
Від сьогодні поліція штрафуватиме за перевищення швидкості.
Пілотний режим із контролю швидкості закінчується 15 жовтня.
Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький
"Уже завтра (16.10.2018) ми не обмежимося профілактичною розмовою і попередженням про підвищену небезпеку цього правопорушення. Уже завтра патрульні поліцейські почнуть притягати до відповідальності за перевищення встановлених обмежень швидкості руху", — написав Білошицький.
Поліцейський нагадав, що за перевищення швидкості більш ніж на 20 км/год штраф становить 255 грн, за перевищення більш ніж на 50 км/год — штраф 510 грн.
Бережіть себе і свої гроші! 😀 Все буде добре! Нехай щастить¡


Комментарии 4
нарешті, ще б штрафи по співвідношенню до ціни авто
100%
Ну що ж. Будемо літати з обережністю)
Тільки низько-низько ;) Запрошую на зустріч 27-го жовтня. Там почєте що і як буде контролюватись від людини, яка працює з цим проектом :)