Я езжу на Geely Coolray (1G) (до этого — Volvo XC90 (1G))
Я езжу на Opel Insignia Sports Tourer (2G) (до этого — Volvo XC90 (1G))
Я езжу на Hyundai Tucson (4G) (до этого — Volvo XC90 (1G))
Я езжу на Volvo S80 (2G) (до этого — Volvo XC90 (1G))
Я езжу на BYD Tang DM (до этого — Volvo XC90 (2G))
Автор
Я езжу на Volvo XC90 (1G)