Всем привет.Живу в городе Мелітополе, Запорізьської обл.Єзжу на старенькому Опєлечку, Асконі 1982 р в.Машинка старенька, буде про що писати.Рад усім.Аскона продана, придбав vw b4 variant
14 лет на сайте
Написал 106 комментариев