Докупив ще один диск, тепер їх 5) Думаю якось пофарбувати і замінити один дефектний на цей і тоді буде ідеально)
Ну і ще одна гарненька фотографія
Как конфетка, хороша!
Комментарии 1
Как конфетка, хороша!